Seznam dorostových skupin
Pod barevným názvem skupiny se skrývá odkaz na jejich stránky. Stačí jen kliknout

číslo skupiny

Skupina

název

Hlavní vedoucí

telefon

adresa

čas schůzek

001

CB Trutnov

Daniela Krátká
775 197 188

Lomní 103/9

 

002

KDHP Horní Počernice

Šimon Pokorný

777 898 251

Ve Žlíbku 168

pátek 17,00

003

CB Brno - Královo Pole

David Kubíček

608 116 565

 

 

004

CB ELIM Písek

Rosťa Heczko

725 925 206

U Výstaviště 463,

pátek 17,00

005

CB Liberec

Jan Bulušek

775 620 009

Puchmajerova 359/4

pondělí 16,00

006

CB Havlíčkův Brod

Mravenci

Lukáš Beránek

725 966 655

Strážná 1364

pátek 16,30

007

CB Kyjov

Naďa Wernerová

773 186 509

Urbanova 716

pátek 17,30

008

CB Praha - Soukenická

Petr (Peki) Němeček

737 723 433

Soukenická 15

pátek 16,00

009

CB Česká Třebová

Daniel Chráska

775 061 116

Tykačova 1183

pátek 15,30

010

CB Český Těšín

neaktivní

011

CB Letovice

Marek Pezlar

737 128 157

Okružní 13

 

012

CB Hradec Králové

 

V Kopečku 89

 

013

CB Ostrava 

Archa

 Jiří Fojtík

724 252 465

 28. října 148

pátek 15,00

014

CB Frýdek Místek

Lavina

Petr Vítek

603 703 632

Petr Kučera

J.z Poděbrad 2680

pátek 16,00

015

CB Pardubice

Daniel Čapek

777 040 730

Lonkova 512

pátek 16,30

016

CB Havířov

Jakub Halenčák

777 619 426

Fryštátská 21

pátek 17:00

017

CB-Třebíč

 

 

 

018

CB Praha - Žižkov

Jan Vošahlík

739 109 704

Koněvova 151/24

 

019

ESK Havířov

neaktivní

020

Brno MD Kounicova

Lukáš Pacek

731 506 421

Kounicove 15

úterý 17:00

021

Brno SD Kounicova

Petr Dadák

Kounicove 15

čtvrtky 17:00

022

CB České Budějovice

Filip Hulička

721 846 626

J.Š. Baara 64

pátek 16,00

023

CB Praha Šeberov

Velryba

Zdeněk Zimmermann

777 215 943

V Ladech 10

pátek 15,00 a 17,00

024

CB Česká Skalice

Lukáš Kubíček

774 873 115

Tyršova 285

 

 

025

CB Ústí n. Labem

Martin Vacek

 

 

026

CB Plzeň

 

 

 

027

CB Horní Krupá

Lavina

Aleš Novák

606 954 368

Horní Krupá 105 Havl. Brod 580 01

pátek 17,30

028

CB Benátky

BenDor

František Šimorda

608 108 507

Dražická 387

pátek 17,30

029

CB Chýnov

Matouš Čmelík

775 992 035

Turovecká 79

pátek 16,00

030

CB Teplice

Jiří Machovec

602 196 340

Poštovní 10

pátek 16,00

031

CKS NejdekCBN

neaktivní

032

Praha Vinohrady

Domeček a Klídek

Štěpán Wagenknecht

739 126 648

Římská 43

pátek 16,00

033

CB Náchod

Vlastimil Chráska

603 470 598

Purkyňova 584

pátek 17,00

034

CB Brno Betánie

Jiří Mikulášek

736 674 907

Kamenná 1

čtvrtek v 17:00

035

CB Písek

 

Tyršova 435/15

 

036

CB Hrádek

 

 

 

037

CB Karlovy Vary

Miriam Velínská

732 488 979

Bulharská 29B

pátek 16,00

038

CB Neratovice

 

 

 

039

CB Praha 13 Stodůlky

Robinson

Daniel Jokl

724 841 722

Mukařovského 1986

pátek 16,00

CB Praha 13 Stodůlky

Savana

Martin Prchal

603 595 117

pondělí 16,00

040

CB Praha Černý Most

 

 

 

041

CB Kolín

Jiří Šustr

Královská cesta 226

 

042

CB Řevnice

 

Žižkova 257

středa 17.30

043

CB Bystré

Žárovka

Jenka Hejzlar

602 144 791

Zdeňka Nejedlého 574

pátek 15.30

044

CB Horní Krupá

Karel Vrána

739 671 945

Horní Krupá 105 Havl. Brod 580 01

středa 15,30

045

CB Náchod

Mravenci

Jaroslav Zandal

608 823 917

Purkyňova 584

pátek 17,00

046

CB Olomouc

Dalimil Staněk

777 576 315

Mariánská 3,

úterý 16,30

047

CB Most

Adonai

Eva Pošmůrná

778 168 416

Jana Kříže 3127

neděle 15,00

 

048

Brno Lískovec

SG club

Petr Lukáš

604 273 551

 

 

049

Hranice

Filip Hradil

608 418 300

Milenov 26

 

050

Rakovník

Ondřej Danielovský 608 920  584

Vysoká 195

 

051

Opava

Jan Kubíček

725 708 292

Hradecká 50

 

052

Velká Lhota

Jan Kaláč

739 454 220

Velká Lhota 102

 

053

Mladá Boleslav

Daniel Kohout

731 603 338

Purkyňova 858

 

054

Praha - Skalka

Jan Kowalczyk

739 324 490

Rubensova 2237

100 00 Praha  10

 

055

Třinec

Robert Hrycek

731 494 710

 

 

056

Úpice

Petr Lachman

775 070 393

Mánesova 529

542 32 Úpice

 pátek 16,00

057

Chrudim

Petr Volf

737 519 142

Filištínská 27